Slast trojuhelniku_1893_dodelanoVýstava: Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Putovní výstava 22 fotografií, které vznikly ze spolupráce psycholožky Mgr.Radany Roveny Štěpánkové a fotografa Mgr.Dalibora Konopáče. Jedná se o projekt,  který spojuje umění  výtvarné s psychologickým.  Každá fotografie se věnuje důležitému aspektu partnerství a k ní neodmyslitelně patří i jeho popis daného. U každého tématu kromě popisu naleznete doporučení a vhodné afirmace, které vám mohou posloužit k rozvoji zdravých a harmonických vztahů.

Výstavu od 28.11.2013 do konce ledna 2014 můžete shlédnout v Hálkově divadle Nymburk.  K prohlídce výstavy si můžete dohovořit komentovanou prohlídku autorkou psycholožkou Radanou Rovenou Štěpánkovou.  Termín a podrobnosti si dohovořte nejlépe přímo s ní na tel.: +420 777 588 352 nebo emailem radana@rovena.info

Jedná se o výstavu putovní, díky vlastním stojánkům i snadno přenositelnou. Je vhodným doprovodem k divadelnímu představení, je  však možné ji umístit i v jiných vhodných prostorech.

Jednotlivé obrazy i celý cyklus fotografa Dalibora Konopáče z limitované kolekce Milostné hledání, nacházení a ztrácení (max. 20ks signovaných obrazů od každého obrazu) objednejte na radana@rovena.info nebo dalibor.konopac@gmail.com .

Možné využití

U výstavy je možná komentovaná prohlídka nebo seminář s psycholožkou Mgr.Radanou Rovenou Štěpánkovou pro širokou veřejnost nebo pro mládež cca od 15let. Vhodný počet účastníků 8 -23lidí.

Osvědčily se semináře pro střední školy a pro 9.ročníky ZŠ v rozsahu 90 až 100 minut. Studenti si obvykle prohlédnout obrazy s texty, následuje diskuse nad tématy, které je zaujmou. Druhou polovinu setkání tvoří aktivní skupinová práce studentů, po které následuje  diskuze o partnerských vztazích nejen  v období námluv.

Připravené obrazy na stojanech

Připravené obrazy na stojanech: bílé stojany – Radosti vztahu, šedé stojany – Zápletky vztahu, černé stojany – Patologie vztahu

 

 


Copyright © 2013, Psychologie-vztahu.eu | Powered by: Marek Kučera

Všechna práva vyhrazena!