Výstava projektu putuje do Městce Králové

30. 03. 2014, 10:23

Připravené obrazy na stojanechMĚSTEC KRÁLOVÉ – Dne 4. dubna 2014 v 19.00 hod. se koná  v kulturním domě v Městci Králové zahájení výstavy projektu Milostné hledání, nacházení a ztrácení. Putovní výstava 22 fotografií vznikla ze spolupráce psycholožky Mgr.Radany Roveny Štěpánkové a fotografa Mgr.Dalibora Konopáče. Každá fotografie se věnuje důležitému aspektu partnerství a k ní neodmyslitelně patří i popis daného. U každého tématu kromě popisu naleznete doporučení a vhodné afirmace, které vám mohou posloužit k rozvoji zdravých a harmonických vztahů.

Výstavu zahájí kulturní patronka města paní Jitka Drugová spolu se starostou a autory. Součastí večerního setkání, na které jste srdečně zváni, bude i povídání o radostech a starostech partnerství s autorkou Radanou Rovenou a také vystoupení folk-alternativního tria Surikhata.

Předmluvu k výstavě Milostné hledání, nacházení a ztrácení napal psychiatr MUDr.Jan Cimický „Láska a lidské vztahy se nedají vypočítat matematickou formulkou, nedají se ani stoprocentně předvídat. Existují však určité zákonitosti, kterých se autorka zmocnila a předkládá je čtenářům. Je to velice příjemné, poučné a zároveň i zábavné čtení,“ konstatoval.

K výtvarnému zpracování se vyjádřila také módní návrhářka Beata Rajská „ Je těžké popsat emoce a vztahy, ale ještě těžší je zachytit je ve fotografii. Naštěstí Dalibor Konopáč není jen fotograf, ale uvnitř i psycholog a filozof“. Právě tyto zkušenosti a empatie se v jeho fotografiích odráží a proto dokáže zachytit nejen obraz, ale i emoce.“

Výstava bude k vidění v kulturním domě v Městci Králové do 7.dubna 2014 vždy od 13 do 17h.

surikhata

Křest knihy, Radana Rovena Š., Dalibor Konopáč, Jaroslav Kříž, Jan Havlovic, Xindl.X.

křest knihy autorkou Radanou Rovenou Š.

«

Copyright © 2013, Psychologie-vztahu.eu | Powered by: Marek Kučera

Všechna práva vyhrazena!